Znany gangster zatrzymany w Izumikawa City!

W systemie Ngakwites został zatrzymany gangster Eugeniusz Z., znany szerzej jako Piącha. W 3302 roku Piącha przepadł jak kamień w wodę po tym, jak padło na niego podejrzenie morderstwa burmistrza Collins Market w systemie HR 8444.
W zeszłym tygodniu opublikowaliśmy artykuł, który sugerował, że Piącha może być zamieszany w nielegalny handel ryżem ze skompromitowaną organizacją imperialną Blue State Industry. Po upublicznieniu tej informacji, husarskie służby bezpieczeństwa rozpoczęły tajną operację mającą na celu schwytanie Piąchy.

Eugeniusz Z., czyli „Piącha”

Trzeba przyznać, że skuteczność działania służb zaimponowała redakcji Echa Przestrzeni. Od publikacji artykułu minął zaledwie tydzień, a Eugeniusz Z. już wpadł w ich ręce. Zatrzymanie odbyło się w siedzibie firmy spedycyjnej Galactic Solutions, na stacji rolniczej Izumikawa City w systemie Ngakwites.
Jak się okazało, Galactic Solutions zatrudniało Eugeniusza Z. jako koordynatora kontraktów międzysystemowych, co dawało mu dostęp do sporej ilości danych handlowych. Dane te wykorzystywał on do pozyskiwania taniego ryżu, którego transportem w dużej mierze zajmuje się Galactic Solutions. Niektóre transporty z ryżem przepadały w tajemniczych okolicznościach, ale sprawy te nigdy nie były zgłaszane przez Eugeniusza Z.
Dzisiaj już wiemy, że towar trafiał do McKean Market w HR 8444, gdzie był przejmowany przez Blue State Industry. Resztę historii znamy z poprzedniego artykułu na ten temat.
Zatrzymanie Piąchy odbiło się szerokim echem w przestrzeni (sic!) okolicznych systemów, a w siedzibach zarówno Galactic Solutions, jak i Blue State Industry zaplanowana jest szczegółowa kontrola. Organizacje te obecnie wstrzymały wszelką działalność, co oznacza zmniejszenie podaży żywności w systemie Ngakwites.
Pozostaje mieć nadzieję, że nie odbije się to negatywnie na sytuacji gospodarczej husarskich systemów. O rozwoju sprawy będziemy naszych czytelników informować na bieżąco.

River Phoenix

2 odpowiedzi Znany gangster zatrzymany w Izumikawa City!

  • Morlokus  napisał(a):

    Od razu czuje się bezpieczniej 🙂

  • Anonimowy  napisał(a):

    Redakcji echa nie potrzeba wiele by im zaimponować . Głupi osiłek się odkrył w komentarzu bo po 2 latach poczuł się bezpiecznie i co ? I go dupneli . Imponujące a przez 2 lata nikt nie skumał kto się zadaje z panią JR . ?

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.