Agent FSS zawieszony

Porucznik Inspektor Ramesh Thorne, który prowadził śledztwo w sprawie The Mars Tribune został zawieszony w pełnieniu obowiązków w Federalnej Służbie Bezpieczeństwa (FSS).

Rzecznik FSS wydał następujące oświadczenie:

„Zawiesiliśmy w obowiązkach inspektora Thorna ze skutkiem natychmiastowym. Prowadzone przez niego śledztwo zostało oficjalnie unorzone.”


Oświadczenie pojawiło się niecałą godzinę po tym jak Ramesh Thorne wystosował publiczną prośbę:

„Jesteśmy w posiadaniu dowodów łączących osobistych asystentów zainfekowanych oprogramowaniem szpiegującym z ekskluzywnymi artykułami będącymi w posiadaniu Mars Tribune. Ze względu na brak zainteresowania moich przełożonych pójściem tym tropem apeluję do wszystkich, którzy mają jakieś informacje w tej sprawie! Mogę zagwarantować nietykalność w procesie ścigania.”


Wielu przedstawicieli środowisk medialnych, w tym Lena Ravenhill – redaktorka naczelna The Federal Times, zareagowało z oburzeniem na te informacje:

„Oczywistym wydaje się być, że ktoś w FSS poczuł się zagrożony, a Mars Tribune użyła robotów szpiegujących by podsycać skandale, dzięki którym w ogóle prosperuje. Przyłączamy się do apelu Ramesha Thorna, podobnie z resztą jak wiele innych serwisów informacyjnych sprzeciwiających się korupcji w dziennikarstwie”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.