[CG] Rozpoczęły się działania wojenne w systemie Loha

Długotrwała rywalizacja dwóch frakcji w systemie Loha przerodziła się w konflikt na pełną skalę.

Rozpoczęcie działań wojennych ogłosiła niezależna reporterka wojenna Karleen Troy, na łamach serwisu informacyjnego Vox Galactica:

„Relacje między frakcjami uległy znacznemu pogorszeniu gdy Loha Holdings oskarżyła swoich rywali o porywanie należących do niej statków transportowych i mordowanie ich załóg. New Loha Party stwierdziła, że była to operacja „pod obcą flagą” mająca na celu zaszkodzić jej reputacji, niedługo po tym zdarzeniu dyplomacja przeobraziła się w konflikt.”

„Jako że żadna ze stron nie posiada rozległej floty, obydwie frakcje zaapelowały o wsparcie. Otrzymałam informację, że każda ze stron oferuje pokaźne nagrody dla niezależnych pilotów, którzy zdecydują się walczyć po ich stronie.”

Obydwie frakcję planują kampanię mającą na celu przejęcie kontroli nad systemem, która rozpocznie się 22 listopada 3304 roku.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.