Piącha puszcza farbę w sprawie Rury Batona!

Jak nieoficjalnie dowiedziało się Echo Przestrzeni, Eugeniusz Z. ujawnił wszystkie informacje związane z zaginięciem Rury Batona. Nie znamy szczegółów, ale prawdopodobnie chodzi o ID sygnatury cieplnej statku należącego do porywacza.

Z tego, co udało nam się ustalić, husarskie służby bezpieczeństwa intensywnie pracują nad rozkodowaniem sygnatury w celu identyfikacji statku, co pozwoli na rozpoczęcie poszukiwań człowieka, który ośmielił się ukraść tak ważny dla Skrzydlatej Husarii artefakt.

W międzyczasie czekamy na oświadczenie Hetmana TWH, Cmdra Drakkainena, w sprawie rzekomej totalnej amnestii, którą objęty będzie Piącha w zamian za udostępnienie informacji.

Do sprawy wrócimy.

–River Phoenix

4 odpowiedzi Piącha puszcza farbę w sprawie Rury Batona!

 • Anonimowy  napisał(a):

  A ja się pytam, kto z szeregów Husarii dopuścił do tak skandalicznego zdarzenia?!
  Gdzie są odpowiedzialni, gdzie ochrona?
  Jak TWH chce utrzymać porządek w systemach skoro sami sobie nie potrafią zapewnić bezpieczeństwa!?

 • Anonimowy  napisał(a):

  Moim zdaniem Husarze uważali, że nikt nie jest na tyle beszczelny, by podnieść rękę na taki artefakt, lecz we wszechświecie jest tyle tałatajstwa, że znalazła się świętokradcza ręka, a nawet dwie ręce. Bardziej ciekawi mnie czy Hetman zarządzi jakiś odwet, bo to, że złodziej i jego mocodawcy zostaną odnalezieni, jest absolutnie pewne, ale czy tak bezprecedensowy przykład bezmyślnego chamstwa i wandalizmu zostanie pomszczony czy raczej Husarze ulitują się nad zbrodniażami?

 • Anonimowy  napisał(a):

  Jako husarz przeciągnę gnidę za klejnoty po dnie najbliższego kanionu. Dla przykładu. Może być bez sądu, będzie szybciej.

 • DYoda  napisał(a):

  Eugeniusz to miękka faja.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.