Podsumowanie Tygodnia

Witamy w podsumowaniu tygodnia, w którym przedstawiamy Wam skrót wiadomości z poprzedniego tygodnia. Nie macie czasu na czytanie wszystkich wiadomości? Lekarz zakazał Wam czytać więcej niż tysiąc słów? Przegląd tygodnia jest dla Was!

Zaczynamy od sytuacji w Meene. Grupa najemników została przechwycona przez służby bezpieczeństwa tego systemu. Celem ataku była najpewniej Phoenix Base, siedziba inżyniera Ram Tah. Li Yong-Rui, Prezes Korporacji Syriusza powiedział, że atak najemników dobitnie pokazuje niepewną sytuację inżyniera.

Pozostając jeszcze w systemie Meene, służby bezpieczeństwa uruchomiły operację odzyskania kapsuł ratunkowych wrogich agentów. Szef sił bezpieczeństwa Harper Vargas powiedział, że zamierza zatrzymać jak najwięcej najemników i przesłuchać ich, by poznać prawdziwych sprawców ataku.

Ciąg dalszy kontrowersyjnych posunięć federalnych. Porucznik Inspektor Ramesh Thorne, który prowadził śledztwo w sprawie The Mars Tribune został zawieszony w pełnieniu obowiązków w Federalnej Służbie Bezpieczeństwa (FSS). Informacja o tym pojawiła się niecałą godzinę po tym jak Thorne wystosował publiczną prośbę o dostarczenie wszelkich informacji na temat osobistych asystentów zainfekowanych oprogramowaniem szpiegującym przywołując niechęć jego przełożonych do zajęcia się sprawą.

Przenosimy się do Imperium. Zdobywająca coraz większe wpływy, izolacjonistyczna grupa Nova Imperium przesłała za pomocą mediów publicznych wiadomość do obywateli Imperium. Przywódca grupy zwący siebie Imperatorem ostro skrytykował Cesarz Arissę Lavigny – Duval za jej „słabość”. Powiedział też, że jedynym sposobem, by Imperium przetrwało atak Thargoidów to skupienie się na obronie własnych systemów i zerwanie więzi z innymi supermocarstwami.

Rodzina i przyjaciele znanego pisarza, Olava Redcourta poinformowała opinię publiczną, że autor poczytnych romansideł zaginął. Policja jak dotąd nie ustaliła jego aktualnego miejsca pobytu. Redcourt jakiś czas temu pojawił się w nagłówkach prasy za sprawą zerwania kontraktu ze swoim wydawcą, Bonespire Publishing.

Sukces kolejnej kampanii społecznej! Władze systemu Geras oświadczyły, że niezależni piloci jak zwykle z sukcesem doprowadzili do zakończenia konfliktu zbrojnego między Geras First i Ndozins State Inc. Obie frakcje otrzymały militarne wsparcie niezależnych pilotów, którym obiecano sowite wynagrodzenie, lecz ostatecznie zwyciężyć mogła tylko jedna frakcja.

To tyle w tym podsumowaniu tygodnia. Dziękujemy, że jesteście z nami i przepraszamy za długi okres oczekiwania na kolejne newsy. Obiecujemy poprawę w tej materii! Inaczej szef pewnie obetnie nam i tak już skandalicznie niskie płace… i zamknie barek na klucz!

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.