Podsumowanie Tygodnia

Witamy w najnowszym, jeszcze gorącym podsumowaniu tygodnia, gdzie zbieramy wszystkie newsy z ostatniego tygodnia, wyciskamy z nich esencję i podajemy w skondensowanej, ale lekkostrawnej formie. Zapraszamy, smacznego!

Przegląd rozpoczynamy od informacji z Sojuszu. Śledztwo dotyczące śmierci Fazi Silvy zostało zamknięte bez formułowania zarzutów.Alliance Interpol potwierdził, że pani Silva padła ofiarą morderstwa, niestety wszystkie możliwe tropy zostały sprawdzone i śledztwo zostało umorzone. Tashmira Silva przejęła pełną kontrolę nad korporacjami stworzonymi przez swoją zmarłą siostrę.

Skrajna organizacja nosząca nazwę Nova Imperium zwiększa swoje wpływy w całym Imperium. Organizacja uważa, że by przetrwać konflikt z Thargoidami Imperium musi zerwać kontakty z innymi systemami i skupić się na ochronie swoich. Wielu tradycjonalistów niezadowolonych ze współpracy między mocarstwami popiera poglądy grupy.

Sirius Corp. musi obejść się smakiem. Inżynier Ram Tah odrzucił propozycję Li Yong-Rui dotyczącej współpracy w produkcji projektów opartych na technologii Strażników. W oświadczeniu iżynier powiedział, że technologie te są zbyt ważne, by stać się produktami korporacji. Potwierdził też, że wykorzystanie siatki pośredników technologii przyczynia się do szerokiej dostępności projektów.

Niespodziewanie Federalna Służba Bezpieczeństwa przerwała nagle śledztwo w sprawie The Mars Tribune dotyczące osobistych asystentów zainfekowanych oprogramowaniem szpiegującym. Domniemywa się, że starszy stopniem agent FSS nakazał zespołowi śledczemu szukanie śladów gdzie indziej.

Konflikt w Geras. Ostatnie doniesienia z systemu Geras wskazują, że po serii wzajemnych ataków napięcie między Gieras First i Ndozins State Inc eskalowało do wojny totalnej. Obie walczące ze sobą organizacje zwróciły się z prośbą o wsparcie do niezależnych pilotów. Komandorzy biorący udział w konflikcie zostaną hojnie wynagrodzeni przez wybraną frakcję.

Na koniec podsumowanie kampanii społecznej senatora Caspiana Leopolda. Senator ogłosił, że jego prośba o pomoc poszkodowanym w wojnie z Thargoidami spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem przez społeczność galaktyczną. Rzecznik senatora powiedział, że udało się ograniczyć możliwość wystąpienia kryzysu humanitarnego, a także zapewnił uchodźców z centrum rehabilitacji Leopolda, że dla każdego z nich znajdzie się nowy dom.

To już wszystko w dzisiejszym podsumowaniu. Jak zwykle dziękujemy i cieszymy się, że jesteście z nami. Zapraszamy do dalszej lektury Echa Przestrzeni. Może nie jesteśmy tak ogromni jak The Mars Tribune, ale przynajmniej nie grzebiemy w Waszych osobistych asystentach… no, może poza jednym – DYoda, szefie, „123456” to nie jest silne i skomplikowane hasło.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.