Powstanie Nova Imperium

Skrajna grupa o nazwie Nova Imperium zwiększa wpływy w całym Imperium.

Dziennikarka Imperial Herald, Cassia Carvalho w swoim artykule wyjaśnia sytuację:

„Nova Imperium twierdzi, że by przetrwać trwający konflikt z Thargoidami Imperium musi zerwać kontakt ze wszystkimi innymi systemami i skupić się na ochronie swoich. W ostatnich miesiącach organizacja stała się poważną siłą polityczną.”

„Przywódcą grupy jest człowiek znany jako Imperator. Ubrany w mundur Marynarki Imperium jest charyzmatyczną postacią mówiącą o 'powrocie do honoru z dawnych czasów’ i o 'chwale Achenar’.”

„Wielu tradycjonalistów niezadowolonych ze współpracy, jaka zawiązała się ostatnio między mocarstwami z zadowoleniem przyjęło retorykę Imperatora. Na wielu światach zwolennicy Nova Imperium organizują wiece z wyraźnie wojowniczym nastroju.”

„Do tej pory władze Imperium wyraziły minimalne zainteresowanie organizacją, niemniej jasnym jest, że w niedługim czasie Nova Imperium nie będzie można zignorować.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.