Wyciekł raport na temat Nova Imperium

Wyciekł tajny raport dotyczący grupy Nova Imperium sporządzony przez Imperialną Służbę Bezpieczeństwa Wewnętrznego (IISS).

Serwis Rewired opublikował go w całości:

„Zgodnie z prośbą przedstawiamy raport, w którym zawarto całą naszą dotychczasową wiedzę na temat Nova Imperium. Mimo że grupa nie dokonała jeszcze żadnych przestępstw nie należy bagatelizować jej potencjału zagrożenia. Jej izolacjonistyczne poglądy jest zgodne z przekonaniami tych, którzy obawiają się inwazji Thargoidów, a ich wzniosłe hasło „Imperium dla imperialistów” przemawia do bardziej konserwatywnych obywateli.”

„Zidentyfikowaliśmy lidera grupy, Imperatora, jak Diuka Kaeso Mordanticusa, byłego admirała marynarki wojennej z długiej linii zasłużonych weteranów.”

„Dowody sugerują, że Mordanticus nadal posiada wpływy i kontakty w Marynarce Imperium. Statki organizacji pilotowane są w większości przez byłych przez ludzi należących w przeszłości do marynarki, lojalnych wobec ich byłego dowódcy.”

„Będziemy kontynuować obserwację Nova Imperium i zgłaszać wszelkie zmiany”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.