Zaginięcie znanego pisarza

Rodzina i znajomi Olava Redcourta, autora poczytnych romansideł, zgłosiła jego zaginięcie. Policja jak dotąd nie ustaliła jego aktualnego miejsca pobytu.

Redcourt jakiś czas temu pojawił się w nagłówkach prasy za sprawą zerwania kontraktu ze swoim wydawcą, Bonespire Publishing, do którego doszło w trakcie trasy promocyjnej swojej najnowszej powieści.

Po zniknięciu autora wydawnictwo Bonespire wydało następujące oświadczenie:


„Możemy tylko zakładać, że Pan Redcourt próbuje uniknąć zapłaty kary za naruszenie zasad kontraktu, która wynosi kilka milionów cr. Oczywiście, jeśli tylko zgodzi się kontynuować bestsellerową serię o Królu Korsarzu, chętnie odstąpimy od roszczeń.”


Krytyk literacji, Kayla Shah, zaproponowała inne wyjaśnienie zniknięcia Redcourta:

„Ogarnięci obsesją fani Króla Korsarza wysyłali Redcourtowy groźby śmierci ze względu na brak jego chęci do kontynuowania serii. Gdy odwrócił się plecami do poczytnej sagi mógł zostać porwany przez jednego lub kilku fanów i na przykład zmuszony do napisania kolejnych części. Może mógł też w akcie zemsty zostać zamordowany?”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.