Beta Sculptoris: obcy szwadron miesza się w nie swój BiGoS!

Dnia 15 grudnia 3304 roku nasz Rotmistrz Cmdr Maciej1982 wraz z Cmdr Teremisem Smok spotkał dwóch nieznajomych pilotów w środku bitwy w systemie Beta Sculptoris. Tajemniczy piloci walczyli po stronie Beta Sculptoris Fortune Corporation. Obydwaj agresorzy należeli do niezależnego szwadronu The Black Fleet. Szwadron ten liczy sobie jedynie 2 członków z czego obaj byli obecni na polu bitwy.

Skontaktowałem się z uczestnikiem całego wydarzenia, Cmdr Maciejem1982. Oto jego wypowiedź:

„Cała sytuacja zaczęła się w momencie, jak z Cmdr Teremisem Smok wlecieliśmy do CZ w Beta Sculptoris. Zauważyliśmy tam dwóch pilotów z ID „DARK” na statkach. Cmdr Teremis próbował nawiązać kontakt, lecz bezskutecznie. Wylecieliśmy więc z CZ i w tym samym momencie jeden z tych dwóch pilotów zaczął mnie interdyktować. Przy pierwszej próbie udało mi się uciec, podczas drugiej niestety doszło do konfrontacji. Po dość żywiołowej walce agresor uciekł z 30% hulla. Po chwili w systemie było już kilku Naszych i więcej spotkań oko w oko już nie było.”

Rotmistrza zadowoliła błyskawiczna reakcja ze strony Husarzy. Jeśli cała sytuacja wyglądała tak jak opisuje ją Rotmistrz, to nie mam już żadnych wątpliwości, że szwadron The Black Fleet przeszkadzał nam umyślnie. Całe szczęście tak mały szwadron jak TBF nie stwarza żadnego zagrożenia dla Husarii. Na korytarzach Maskelyne rozchodzą się plotki mówiące, że to właśnie TBF było odpowiedzialne za spadki wpływów w HR 8444 i innych systemach…a niektórym plotkom niedaleko do prawdy! Tak czy inaczej, zapamiętajcie te słowa: „Nie mieszaj się w czyjś BiGoS, bo twój własny może się w tym czasie przegotować!”.

Proszę was Husarzy abyście uważali na siebie walcząc o Beta Sculptoris. Agresorzy mogą powrócić w każdej chwili. Jeśli do waszego CZ wskoczy Korweta lub Cutter z „DARK” w ID, nie podejmujcie walki (chyba, że czujecie się na siłach…) i wezwijcie posiłki.

Cała redakcja Echa życzy Wam bezpiecznych lotów!

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.