[CG] Duradrive dla Federacji

Marynarka Federacji złożyła zamówienie na ogromną ilość nowych komputerów osobistych – Duradrive.

Maddox Hurd, dyrektor generalny Herculean Machines – producenta sprzętu, powiedział w oświadczeniu:

„To, że Federacja chce dołączyć Duradrive do standardowego wyposażenia Marynarki jest dowodem na niezawodność naszego urządzenia i jesteśmy dumni, że możemy je im dostarczyć!”

„Aby wypełnić warunki kontraktu, potrzebujemy pomocy w dostarczeniu komponentów niezbędnych do konstrukcji Duradrive, tj. consumer technology, hardware diagnostic sensors oraz computer components na stację Boltzmann Hub w systemie Blatrimpe.”

„Kampania będzie prowadzona przez naszego partnera, firmę Blatrimpe Allied Co Commodities, która by zapewnić bezpieczeństwo dostaw, wydała nakaz unieszkodliwienia wszystkich poszukiwanych statków. Nie wykluczamy, że konkurencja może próbować powstrzymać działania na rzecz tej operacjji – kto wie, do czego Scorpio DeVorrow jest teraz zdolny i co mu chodzi po głowie?”

Inicjatywa rozpoczyna się 27 grudnia 3304 i potrwa tydzień. Jeśli ostateczny cel zostanie osiągnięty wcześniej niż planowano, kampania zakończy się natychmiast.


Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.