[CG] Rozpoczęła sie bitwa w systemie Wally Bei

Konflikt wybuchł pomiędzy dwoma rywalizującymi ze sobą frakcjami w systemie Wally Bei.

Działania wojenne zaczęły się po tym gdy Wally Bei Technical stwierdziła, iż znalazła skradzione dostawy żywności na pokładzie statków transportowych swoich rywali. Rzecznik frakcji powiedział:

„Okradanie niewinnych ludzi z istotnych do życia surowców, jest niczym innym niż aktem wojny i tak właśnie to traktujemy.”

Traditional Belly Wei Constitution Party zaprzeczyła tym oskarżeniom w oficjalnym oświadczeniu:

„To skandal! Zarzuty są bezpodstawne, a cała sytuacja ma na celu odstraszenie naszych partnerów i destabilizację gospodarki. Nie będziemy tolerować takich oszczerstw!”

Przywódcy militarni obydwu frakcji z zarówno Wally Bei Technical jak i Traditional Belly Wei Constitution Party, wydali wezwanie do wszystkich niezależnych pilotów bojowych, oferując nagrody w zamian za pomoc.

Obydwie frakcję planują kampanię mającą na celu przejęcie kontroli nad systemem, która rozpocznie się 13 grudnia 3304 roku.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.