Hadrian spadkobiercą cesarskiego tronu?

Imperialni senatorzy popierający izolacjonistyczną grupę Nova Imperium zażądali, aby Cesarz Arissa Lavigny-Duval uznała ich kandydata do tronu, Hadriana Augustusa Duval.

Senator Eloise Winterstone proklamowała przed Senatem:

„Rodzina cesarska musi oficjalnie uznać Hadriana za swojego członka. Biorąc pod uwagę fakt, że obecna Cesarz nie ma dzieci, taki czyn zapewniłby przyszłość linii krwi rodziny Duval.”

Kanclerz Anders Blaine odpowiedział:

„Nasze stanowisko jest takie, że Nova Imperium jest skrajną organizacją nie posiadającą praw do decydowania o polityce. To wszystko co mamy do powiedzenia w tej sprawie.”

Dziennikarka polityczna Cassia Carvalho napisała na łamach The Imperial Herald:

„Wraz z tym jak narasta szansa na wybuch wojny domowej, wydaje sie, że gdyby Arissa uznała wnuka Hengista Duval za swojego następcę, ostudziłoby to nastroje w Imperium. Jej brak reakcji doprowadził do tego, że oskarżono ją o słabość, a wielu ludzi żąda, aby odebrano jej władzę oraz by Hadrian został ustanowiony samodzielnym władcą.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.