Isolde Rochester zostaje Wiceprezydentem gabinetu cieni

Federalna Prezydent gabinetu cieni Felicia Winters wyznaczyła na swoją zastępczynię Isoldę Rochester jako przywódczynię Federalnej Partii Liberalnej.

Nowa wiceprezydent wydała mediom oświadczenie:

„Po dekadzie służby w Kongresie, wspierając Prezydenta Halseya i Prezydent Winters, to dla mnie wielki honor, by przyjąć nowe stanowisko. Obecnie Federacja stawia czoło wielu wyzwaniom i Partia Liberalna jest gotowa im sprostać.”

Poprzedni wiceprezydent, Edgar Santiago całkiem nieoczekiwanie wycofał się z życia politycznego i zakupił luksusowy statek kosmiczny. To jest kolejnym zaskoczeniem, gdyż Santiago nigdy nie był znany z rozrzutności.

Isolde Rochester jest seniorką potężnej familii Rochesterów, wśród której znajduje się szef rady nadzorczej Core Dynamics  i dwóch oficerów Federal Navy. Plotki głoszą, że to ona odwołała ślub jej syna Ambasadora Jordana Rochestera z Księżniczka Aisling Duval, gdy pojawiły się głosy o jej niewierności.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.