Mi He: wszyscy prześladowani mieszkańcy opuścili system

Po kilku dniach negocjacji, Husaria otrzymała zgodę na przetransportowanie prześladowanych mieszkańców na husarskie terytorium.

Wczoraj na stacji Maskelyne Vision wylądował ostatni statek z uchodźcami na pokładzie. Przetransportowanie oraz rozlokowanie wszystkich uchodźców okazało się dużym wyzwaniem. O problemach związanych z transportem opowie dr medycyny Lara Turner:

„Największym problemem całego przedsięwzięcia był fakt, iż wszyscy imigranci byli nieprzystosowani do poruszania się przy wysokiej dla nich grawitacji panującej na pokładzie Maskelyne Vision. Przez całe swoje życie poruszali się przy zerowej grawitacji, co źle wpłynęło na ich układ kostny oraz mięśniowy.  Po wylądowaniu w Maskelyne, jedynym środkiem transportu dla uchodźców były nosze za pomocą których przenoszono ich do tymczasowego szpitala. Wszyscy poniżej 25. roku życia zostaną skierowani na długotrwałą rehabilitację, która przystosuje ich do życia pod wpływem grawitacji, natomiast wszystkich powyżej 25. roku życia przeniesiemy na mniejsze stacje, na pokładzie których nie ma grawitacji.”

„Pierwsze problemy pojawiły się już na pokładzie outpostu Spurzem Depot gdzie miejscowi zaczęli rzucać w nas jakimiś narzędziami. Dwoje naszych wróciło z niegroźnymi ranami ciętymi po tym jak ktoś rzucił w nich ostrym narzędziem.”

Husaria po raz kolejny pokazała, że dba o swoich ludzi. Operacja zakończyła się powodzeniem, lecz minie jeszcze spory kawał czasu zanim uchodźcy przystosują się do nowych warunków oraz nauczą się poprawnej wymowy.

Niestety nie udało się nakłonić zarządu Dark Space Corporation do rozpoczęcia śledztwa w sprawie nielegalnej organizacji Dark Space Descendants, która okazała się powodem całego zamieszania. Husaria nie ma wpływu na dalsze wydarzenia w Mi He ponieważ oficjalnie wycofała się z systemu. (Dzięki czemu już nigdy nie będę musiał wracać do tej zatęchłej dziury zwanej Spurzem Depot – dop. CMDR CaptainJoint)

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.