Podsumowanie Tygodnia

Witamy w podsumowaniu tygodnia! Nie… nie tego, poprzedniego. Jeśli z jakiegoś powodu nie mieliście okazji zapoznać się z wiadomościami, które już trącą myszką, przedstawiamy je Wam w pigułce (dostępna również wersja w czopkach, informacje u red. nacz.)!

Zaczynamy e(g)zoterycznie. Dr Alfred Ulyanov (pamiętacie? Znany egzoteolog!) skomentował informacje o opuszczonych placówkach wyznawców „Odległego Boga” (Far God) odkrytych niedawno w systemie Etain. W oświadczeniu oznajmił, że dane pozyskane w tych miejscach będą nieocenionym źródłem wiedzy dla powstającej książki na temat religii Odległego Boga, którą pisze wraz z dziennikarzem Gethinem Okonkwo.

Zatrzymujemy się jeszcze w klimatach Thargoidów, bo oto organizacja Aegis ogłosiła ogromny przełom w powstrzymaniu działania tzw. Thargoid Sensors. Odkrycie, a tak naprawdę ogromna praca organizacji, pozwoliło na całkowite unieszkodliwienie efektów działania tego konia trojańskiego na stacje kosmiczne. Nowe sposoby wykorzystania meta-alloys umożliwiają zniwelowanie efektów Thargoid Sensor przy wykorzystaniu minimalnych ilości tego pierwszego, w wyniku czego można powiedzieć, że znaleziono lekarstwo na tzw. plagę technologiczną.

W międzyczasie kilku senatorów Imperium opowiedziało się za poparciem izolacjonistycznej grupy Nova Imperium. Senator Pal Vespasian powiedział, że Imperator Mordanticus zostanie zaproszony do senatu w celu szczegółowego objaśnienia swoich postulatów. Poparł również propozycję Imperatora, by dokonać zmiany na tronie Cesarza Imperium.

Wracamy do sprawy ataków na Meene. Aegis umieściła tam siły bezpieczeństwa w celu ochrony pracy i życia inżyniera Ram Tah. Profesot Alba Tesreau powiedział, że służby będą chronić inżyniera o ile jego prace i badania pozostaną niezależne. Syriusz, który ostatnio usadził swoich niezdyscyplinowanych oficerów za nieautoryzowany atak na Meene, nie udzielił żadnych komentarzy dotyczących sytuacji.

Ze spraw lokalnych. Zakończył się konflikt między walczącymi ze sobą frakcjami w systemie Loha. Niezależna korespondentka wojenna Karleen Troy powiedziała, że „to był okropny tydzień dla mieszkańców Lohy systemu Loha”, ale w wyniku starć udało się ustanowić konkretną kontrolę nad systemem.

Na koniec – kampania społecznościowa. Achilles Corporation w związku z aferą z zainstalowanym oprogramowaniem szpiegowskim oraz akcją społecznościową #ZniszczSwojegoAsystentaAleTegoRobotycznegoBoTenŻywyJestOK postanowiła zadośćuczynić swoim klientom, którzy w niewiedzy i strachu albo dla publiczności niszczyli swoje maszyny. W związku z tym korporacja postanowiła sprawić swoim klientom nowe maszyny, ale do tego potrzebuje sporej ilości materiałów. Dlatego organizacja postanowiła wystawić otwarte zamówienie na duże ilości robotics, computer components i microcontrollers, które posłużą do budowy nowych asystentów modelu PA912 .

To już wszystko w podsumowaniu tygodnia. Następne będzie niebawem, tym razem, miejmy nadzieję, szybciej! Dziękujemy, że jesteście z nami, dajcie znać w komentarzach, że w ogóle to czytacie… Albo i nie, podsumowania i tak będą się pojawiały! Swoją drogą Thargoidzi są dziwni. Podleciał ostatnio do mnie kwiatek, obwąchał, obsikał i odleciał. Mój statek nosi nazwę PIES. Jeśli to nie chichot losu, to nie wiem czym on jest.

3 odpowiedzi Podsumowanie Tygodnia

 • Anonimowy  napisał(a):

  Poranna kawa od razu smakuje lepiej.
  o7

 • Unknown  napisał(a):

  Daję znać, że czytam Was

 • Unknown  napisał(a):

  Daję znać, że czytam Was

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.