Biura podróży dotknięte strachem przed hiperprzestrzenią

Tajemnicze zaginięcie aktorki Consueli Knight i załogi jej jachtu kosmicznego miało wpływ na pewność rynku komercyjnych podróży kosmicznych.

Niezależny kanał informacyjny The Sovereign poinformował:

„Wciągnięcie do portu pustego statku Consueli Knight wywołało niepokój na rynkach. Plotki o porwaniach i dezintegracji w czasie skoku nadprzestrzennego miało negatywny wpływ na wiele przedsiębiorstw.”


 „Saud Kruger powiadomiło, że sprzedaż spersonalizowanych luksusowych jachtów, takich jak Pani Knight, runęły na łeb, na szyję. Rezerwacje wycieczek z Astrogator Tours są anulowane, a pozostali komercyjni operatorzy zaraportowali spadek liczby pasażerów.”


 „Zaplanowane są uroczystości żałobne, by upamiętnić Consuelę Knight i jej dokonania. Jednakże jej prawdziwą spuścizną jest strach, że jej los mógł dotknąć każdego podróżnika międzygwiezdnego.” 

2 odpowiedzi Biura podróży dotknięte strachem przed hiperprzestrzenią

  • CMDR Kahea  napisał(a):

    czyżby kosmiczny Trójkąt Bermudzki?

  • Macias071  napisał(a):

    Skoro mowa o ingerencji w skoku nadprzestrzennym to mogą to być Thargoidzi. Albo ktoś kto potrafi się technologią thargoidzką posługiwać.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.