Imperator Mordanticus pojmany

Imperator Mordanticus, lider izolacjonistycznej frakcji Nova Imperium został schwytany przez Imperium. Aresztowano go podczas konfliktu pomiędzy Nova Imperium, a Imperium w systemie Paresa.

Kanclerz Anders Blaine wydał oświadczenie w imieniu Cesarz Arissy Lavigny-Duval:

„Buntownicza agenda frakcji Nova Imperium zakończyła się wraz ze zniszczeniem jej floty. Tak zwany Imperator – Diuk Kaeso Mordanticus zostanie postawiony przed Senatem w piątek 25 stycznia aby odpowiedział na zarzuty o zdradę Imperium.”

Dziennikarka polityczna Cassia Carvalho wypowiedziała się na łamach The Imperial Herald:

„Zwołanie całego Senatu przez Cesarz jest niebywałą rzadkością. Wygląda na to, że Mordanticus stanie się przykładem „dlaczego nie powinno się zadzierać z Imperium” podczas publicznego procesu.”

„Chociaż Nova Imperium wciąż istnieje w systemie Paresa, utrata zarówno całej floty, jak i wszystkich przywódców militarnych może okazać się śmiertelnym ciosem dla izolacjonistycznej frakcji.”

CMDR CaptainJoint

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.