Nanoleki Vitadyne budzą kontrowersje

IHO zajęła się sprawą leków Vitadyne, które jak przyznaje firma, powstały na bazie zaawansowanej technologii wynalezionej w Utopii.

Analityk medyczny dr Himari Grey przedyskutował tą sytuację na łamach serwisu informacyjnego Vox Galactica:

„Zawsze gdy akceptujemy jakieś nowe leki, gdzieś zaczynają się etyczne rozważania i uprzedzenia. Lecz w tym wypadku IHO ma nieco więcej do rozważenia, nie tylko oficjalną skargę Pranava Antala twierdzącego, że replikowanie utopijnej technologii jest równoznaczne z kradzieżą.”

 „Wielu członków medycznej społeczności argumentuje, że gromadzenie przez Utopię tak rewolucyjnych medykamentów jest egoistyczne. Wydaje się, że skoro te nanoleki są w stanie wyleczyć większość chorób oraz urazów, potencjalne korzyści dla całej galaktyki powinny przeważać nad kwestią własności.”

„Z drugiej strony inwestorzy zdążyli już wpompować miliony kredytów w Vitadyne Labs, licząc na to, że ich zyski przejdą w miliardy, gdy tylko najnowsze nanoleki staną się najgorętszym towarem w całej galaktyce. Jeśli tak się stanie, to tylko nieliczni będą w stanie zakupić produkt Vitadyne.”

CMDR CaptainJoint

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.