Nanoleki Vitadyne stały się legalne

IHO ogłosiła nanoleki firmy Vitadyne Labs legalnym produktem medycznym. Przedstawiciel IHO powiedział:

„Nie przeszkadza nam, że twór Vitadyne bazuje na nanolekach wynalezionych w Utopii, jak zapewniał Pranav Antal. Leki stworzone przez Vitadyne Labs powstały na bazie leków pochodzących z odzysku, a to sprawia, że są one ich własnością intelektualną.”

„Wszelkie restrykcje zostały zniesione z zastrzeżeniem, że za dystrybucję musi odpowiadać ustalona firma farmaceutyczna. Taki ruch zapewni nas, że ścisłe protokoły opieki zdrowotnej będą stosowane na każdym etapie dystrybucji.”

Profesor Katrien Rook powiedziała mediom, iż była szczęśliwa wiedząc, że spełniła wszystkie warunki postawione przez IHO.

Cała galaktyka może teraz odetchnąć z ulgą. Antal już nie położy dłoni na naszym małym arcydziele (choć spodziewam się z jego strony małej zemsty). Miejmy tylko nadzieję, że nie trzeba będzie posiadać tytułu króla i kilku milionów kredytów w kieszeni aby skorzystać z produktu Vitadyne Labs.

CMDR CaptainJoint 

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.