Upadek Nova Imperium

Siły bezpieczeństwa w całym Imperium rozpoczęły skoordynowaną czystkę, mającą na celu całkowite wyeliminowanie frakcji Nova Imperium oraz jej członków.

Poniżej reportaż ze strony dziennikarki politycznej Cassii Carvalho:

„Wczorajsze egzekucje wewnątrz Senatu były zaledwie początkiem jakiejś zaplanowanej masakry. Członkowie frakcji Nova Imperium są z miejsca skazywani na śmierć, a obywatele którzy ich popierali są aresztowani za zdradę. W ten sposób Nova Imperium została zgładzona w zaledwie jeden dzień.”

„Wygląda na to, że gdy Cesarz Arissa Lavigny-Duval była oskarżana przez wszystkich o słabość, ona jedynie grała na czas pozwalając Senatorowi Patreusowi przygotować swoich agentów na jednoczesne uderzenie. Ten pokaz siły sprawił, że przeciwnicy Cesarz natychmiast ucichli.”

„Pomimo przerażenia napływającego z wielu kanałów informacyjnych, zarówno przywódcy Sojuszu jak i Federacji nie wydali żadnego komentarza. Być może odetchnęli z ulgą wiedząc, że współpraca mocarstw przeciw Thargoidom nie zakończy się.”

„Nova Imperium wciąż kontroluje system Paresa, aczkolwiek po zniszczeniu jej głównych sił, nie stanowi już ona zagrożenia dla imperialnego tronu.”

CMDR CaptainJoint

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.