Utopia potępia zezwolenie na produkcję nanoleków Vitadyne

Utopia potępiła decyzję IHO, pozwalającą na dalszą produkcję nanoleków Vitadyne Labs. 

Simguru Pranav Antal wydał następujące oświadczenie:

„IHO pozwala Vitadyne kraść i replikować utopijną technologię nanomedyczną, głównie ze względu na korzyści finansowe. Właśnie dlatego nie dzielimy się swoimi odkryciami z galaktyką.”

Niezależny analityk medyczny dr Himari Grey skomentowała obecną sytuację:

„Vitadyne spogląda na decyzję IHO jak na swoje zwycięstwo, lecz niektórzy pośród medycznej społeczności wyrazili pewne zastrzeżenia. Ignorując prośby Utopii, zamykamy drzwi na jakąkolwiek przyszłą współpracę. Jakie jeszcze korzyści utraciliśmy?”

Vitadyne Labs zaprosiło gigantów farmaceutycznych, Neomedical Industries oraz Vandermeer Corporation, aby mogli licytować się o prawa do dystrybucji produktów Vitadyne na swoim terytorium.

Ponieważ Echo Przestrzeni nie może polegać jedynie na GalNecie, wybrałem się w teren by pozyskać więcej informacji.

Skontaktowałem się z Wiesławem Chmielewskim, właścicielem jednego z największych koncernów farmaceutycznych na terytorium Husarii. Zapytałem go czy w najbliższym czasie nanoleki Vitadyne będą szeroko dostępne na rynku. Oto jego zdanie:

„Nie. Absolutnie nie. Nanomedycyna to szybko rozwijająca się gałąź medycyny. Myślę, że historia zatoczy koło i dostaniemy sytuację jak z komórkami macierzystymi kilkaset lat temu. Przez długi czas tylko ludzie z najwyższych sfer będą w stanie je zakupić. Podczas gdy my, zwyczajni obywatele przez kolejne stulecia będziemy żreć aspirynę.”

CMDR CaptainJoint

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.