Celebrytka przyznaje się do sfałszowania swojego zniknięcia

Aktorka Consuela Knight, która niedawno zniknęła ze swojego prywatnego jachtu wraz z całą jego załogą, została odnaleziona w luksusowych zaciszu. 

Pewien anonimowy reporter przekazał tę wieść niezależnemu serwisowi informacyjnemu, The Sovereign:

„Consuela Knight była widziana cała i zdrowa w Skyglow Heavens na archipelagu Rhea, gdzie przebywała pod fałszywą tożsamością.”

„Gdy została wezwana przyznała się, że jej zniknięcie było tak naprawdę zaplanowanym oszustwem. Bojąc się, że jej kariera blaknie zaaranżowała swoje 'tajemnicze’ zniknięcie aby zapewnić sobie sławę. Zapłaciła pokaźne sumy kredytów swojej załodze, aby pomogła jej w realizacji planu.”

„Pani Knight opuściła już archipelag Rhea i prawdopodobnie żyje w odosobnieniu gdzie indziej.”

Wielu fanów Consueli zakwestionowało te wieści twierdząc, że tak opracowane oszustwo nie jest w stylu aktorki. Władze przyjęły takie wyjaśnienie, aczkolwiek dochodzenie zostało oficjalnie zamknięte.

Każdy wymyślał sobie jakieś teorie spiskowe to i ja wymyśliłem swoją!

Nie rozumiem po co Consuela miałaby sfingować swoje zniknięcie…ale na pewno nie dla zdobycia sławy. Być może ktoś próbuje tutaj zmylić władze i zatrzeć ślady, a może pani Knight po prostu desperacko szuka atencji? Musimy teraz szykować się na zalew fake newsów, tematy tego typu często wykorzystywane są do przyciągania uwagi…

CMDR CaptainJoint

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.