[CG] Konflikt w Drevlyada zakończony

Bitwa o system Drevlyada, która z długotrwałej rywalizacji między dwoma dowódcami wojskowymi przerodziła się niespodziewanie w otwarty konflikt, dobiegła końca.

Reporter wojenny Karleen Troy tak podsumowuje całą sytuację:

„Antagonistyczna relacja pomiędzy Generałem Kendrickiem a Marszałkiem Cooperem zakończyła się w nieoczekiwany sposób, kiedy obydwaj zostali zastrzeleni przez swoich poruczników, których oburzyły olbrzymie straty, przede wszystkim w ludziach, jakie spowodowała ta waśń między dowódcami.”

„Zarówno Namab Purple Brothers jak i Drevlyada League postanowiły uhonorować działania członków galaktycznej społeczności którzy wsparli ten konflikt, niezależnie od strony po której się opowiedzieli.”

Piloci, którzy brali udział w tym konflikcie mogą teraz odebrać swe wynagrodzenie w systemie Drevlyada. Wspierający Namab Purple Brothers powinni kierować się do stacji Wheeler Dock, zaś zwolennicy Drevlyada League mają udać się do stacji Grandin Port.

Jedna odpowiedź na [CG] Konflikt w Drevlyada zakończony

  • ShiMan  napisał(a):

    A nie dało rady tego zapobiec w tenże sposób? :/

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.