Kolejne ataki Thargoidów na stacje w Gromadzie Plejad

Kilka godzin temu otrzymałem raport o kolejnych atakach Thargoidów, tym razem skierowanych na systemy w Gromadzie Plejad. Obcym udało się poważnie uszkodzić 3 stacje: Atremis Lodge w Celaeno (Coriolis), Cyllene Orbital w Atlas (Orbis), a także Copernicus Observatory w Asterope (Coriolis). Siły bezpieczeństwa ww. systemów proszą pilotów o pomoc w ewakuacji ludności oraz dostarczaniu sprzętu medycznego i ratowniczego.

Potrzebna jest również pomoc militarna, gdyż siły Thargoidów wciąż nie opuściły zaatakowanych systemów. Aegis Defence jak zawsze ustawiła swoje Megashipy w zaatakowanych systemach co pozwoli pilotom na pełny serwis swoich statków po walce.

Osobiście wybrałem się do Plejad by porozmawiać z dowódcą sił bezpieczeństwa systemu Celaeno.

„Potrzebujemy pomocy, nie byliśmy przygotowani na tak zmasowany atak obcych. Wszystkie linie obrony padły, a Thargoidzi latają sobie wolno po systemach i zabijają niewinnych.”

„Przyda się każde dodatkowe działo, każdy dodatkowy statek ratowniczy i każda tona sprzętu medycznego. Liczymy na was piloci!”

Aktualnie siły Thargoidów są obecne w 15 systemach (3 z nich znajdują się w Plejadach, gdzie sytuacja jest najgorsza!). Być może trzeba się spiąć i pokazać w końcu obcym kto rządzi w tej części galaktyki. Sytuacja na froncie nie poprawia się już od kilku tygodni, a każdy tydzień niesie za sobą coraz większe straty w ludziach.

Miejmy nadzieję, że Thargoidzi nie zyskają zbyt wielkiej przewagi.

CMDR CaptainJoint

Jedna odpowiedź na Kolejne ataki Thargoidów na stacje w Gromadzie Plejad

  • Unknown  napisał(a):

    Nie ma nic o HR 8444? 🙂 toć tam Galaktyczne Dożynki są 😛

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.