Nowe porządki

Przez kilka ostatnich lat Skrzydlata Husaria w Dolnym Sektorze zbudowała małe imperium zapewniające dobrobyt i bezpieczeństwo swoim mieszkańcom. Jednakże wraz z poszerzaniem granic swoich wpływów standardowe jednostki porządkowe mają coraz większe problemy z zapewnieniem praworządności. Wzrost przestępczości w układach pod jurysdykcją TWH spowodował pojawienie się coraz większej ilości szemranych marketów, co z kolej potęguje działania niezgodne z prawem. Aby powstrzymać tę samo nakręcającą się spiralę Dowództwo Skrzydlatej Husarii powołuje nową jednostkę prewencji, której zadaniem będzie patrolowanie przestrzeni kontrolowanej przez TWH i przechwytywanie wszelkich nielegalnych transportów.

Hetman Skrzydlatej Husarii zapytany o komentarz w tej sprawie powiedział:
„Można powiedzieć, że wzrost przestępczości w naszych systemach nas nie zaskoczył. W tak dynamicznie rozwijającej się frakcji było to wręcz nie do uniknięcia, kontrolujemy coraz więcej układów z coraz większą ilością mieszkańców. Dodatkowo nałożyła się na to liczna migracja spowodowana sytuacją polityczną pomiędzy mocarstwami oraz coraz bardziej drastyczne kontakty z Thargoidami. Aby przeciwdziałać temu niebezpiecznemu procesowi powołujemy nową specjednostkę.”

Z dniem dzisiejszym jednostka „Husarska Straż Porządkowa” dostaje uprawnienia do przeprowadzania interdykcji i kontroli ładunku oraz weryfikacji statusu pilota bez względu na jego rangę oraz zasługi dla TWH.
Wszyscy złapania podczas przewozu kontrabandy zostaną stosownie ukarani.
·       

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.