Podsumowanie tygodnia

Witajcie! Dziś szybkie jak błyskawica i wyjątkowo krótkie podsumowanie tygodnia… ale tego poprzedniego. Aby więcej nie przedłużać, zaczynamy!

Federalna Agencja Wywiadowcza (FIA) odkryła sobie znanym sposobem, że na jednej z nieistniejących na mapach placówek doszło do masakry lokalnego personelu badawczego, a przy okazji skradziono broń nuklearną. Szacuje się, że skradziona, przewoźna głowica o złowróżebnie brzmiącym kryptonimie: „Narzędzie Lucyfera” (Lucifer Warhead) ma moc pozwalającą na zmiecenie całego miasta z powierzchni dowolnego ciała niebieskiego.

Smutne wieści docierają do nas ze źródeł niezależnych systemów. Potwierdzają one zniknięcie szanowanej i bogatej (przynajmniej do niedawna) filantropki Lady Talitha Ambrose wraz z jej niemal całą zgromadzoną fortuną. Z nadzieją, że Lady Ambrose została porwana w celu przejęcia jej pokaźnego (niezarekwirowanego) kapitału, zmartwiona rodzina podjęła pozostałe (!) środki w celu wynajęcia prywatnych detektywów – Agencję Dochodzeniową Wallglass, która ma odnaleźć zaginioną, czy też porwaną dziedziczkę (przebrzmiałej) fortuny.

Wspaniałym sukcesem zakończyła się inicjatywa Holloway Bioscience Institute, które zaplanowało budowę obiektu do badań nieznanych, biologicznych form powstałych na niezbadanych dotąd ciałach niebieskich. Nowo powstałe centrum ksenobiologiczne ma za zadanie badanie obcych form życia zgłoszonych przez niezależnych pilotów w niedawno przedstawionym programie Codex.

Złodziej sztuki, niezależnie czy jest ona piękna, czy nie, nie próżnuje. Wiele cennych dzieł obejmujących całe stulecia zostało skradzionych z Muzeum Cywilizacji na Marsie. Jak można się domyśleć, zamiast artefaktów pojawiły się podobizny mrugającego kota.

Na koniec akcja społeczna od Atlas Research Group. Grupa ta złożyła ogromne zamówienie na dostarczenie materiałów wojskowych w celu zapewnienia bezpieczeństwa w systemie Merope. Jak wiadomo, Merope mieści się w obsarze mocno zagrożonym atakiem Thargoidów (się uparli na te plejady), więc Atlas zadeklarował, że bezpieczeństwo publiczne w obliczu ofensywnych działań obcych pozostaje priorytetem.

To już wszystko w podsumowaniu tygodnia! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami! Swoją drogą – jeśli jesteś bogaty/bogata, grunt pali Ci się pod nogami, FIA podąża Twoim tropem – upozoruj swoje porwanie, to działa! Nie, CaptainJoint?

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.