Podsumowanie Tygodnia

Witamy w kolejnym wydaniu Podsumowania Tygodnia!

Dzisiejsze wydanie rozpoczniemy zagadką kryminalną –  statek Marynarki Federalnej doniósł o odkryciu niezarejestrowanej placówki której załoga została bezlitośnie wymordowana. Ze wstępnych poszlak zdobytych przez FIA można wywnioskować, że placówka była przeznaczona do zaawansowanych badań jądrowych.

Kolejny tydzień, kolejna wielka kradzież – tym razem padło na wartą kilkaset miliardów kredytów Fundację Ambrose, która w ciągu jednego dnia utraciła cały majątek. Siły bezpieczeństwa podejrzewają włamanie do danych aczkolwiek rodzina prowadząca Fundację ma teraz większe zmartwienia. Jedyna spadkobierczyni majątku Lady Talitha Ambrose zaginęła, wielu ludzi obawia się, że została uprowadzona przez złodziei którzy okradli Fundację.

Inicjatywa mająca na celu uratowanie firmy Supratech przed bankructwem zakończyła się pomyślnie. CEO firmy, Scorpio DeVorrow ogłosił, że dzięki staraniom pilotów jego firma wstała ze skraju bankructwa i zapewniła sobie przyszłość.

Galaktyka nieprędko zapomni o Nova Imperium – a upewniają nas w tym ludzie tacy jak Prezydent Sojuszu Gibson Kincaid, który użył Nova Imperium jako przykładu by „zilustrować” zagrożenia czyhające na Sojusz. Jego słowa zbulwersowały Premiera Edmunda Mahona, który upomniał Prezydenta co należy do jego obowiązków.

Jeśli mało wam kredytów po ostatniej „inicjatywie” to Holloway Bioscience Institute daje wam kolejną okazję – dr Roy Casimir z tego instytutu ogłosił plany budowy nowego centrum badawczego skupiającego się na nowych formach życia odkrytych przez pilotów. Chwalił on Codex twierdząc, że doprowadził do wielu nowych odkryć ksenologicznych. Nowy ośrodek badawczy będzie całkowicie poświęcony analizowaniu nowo okrytych form życia.

-Wiadomości Lokalne-

Kilka dni temu w szeregach Husarii powstała nowa jednostka prewencji. Husarska Straż Porządkowa ma za zadanie pilnować wpływów Skrzydlatej Husarii i chronić jej obywateli przed szybko rozrastającą się przestępczością. HSP będzie szukała wszelkich przemytników, morderców i piratów, a od nich już zależy czy będą współpracować, czy walczyć. Hetman dał HSP pełną swobodę działań co oznacza, że każdy Husarz może zostać poddany rutynowej kontroli. Przez te kilka dni doszło już do kilku kontroli, aczkolwiek funkcjonariusze HSP nie wykryli jeszcze żadnej kontrabandy.

To już koniec newsów na dzisiaj. Życzę wam aby wasze ładownie były pełne Opali, a HSP nie znalazła w nich ani jednego kontenera niewolników!

CMDR CaptainJoint

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.