Producent systemów obronnych odrzuca zarzuty o łamaniu przepisów bezpieczeństwa


Producent broni Prax Incorporated oddalił kierowane pod swoim adresem oskarżenia o stosowanie niewystarczających środków bezpieczeństwa przy rozwoju i testowaniu swoich programów. Zarzuty zostały podniesione przez Adley King z „The Federal Times”, jako część prowadzonego śledztwa w sprawie testów uzbrojenia na terenie zamieszkanych sektorów.

CEO Lucina Prax wydała dla prasy poniższe oświadczenie:

„Mogę z całą pewnością zapewnić panią King, iż moja spółka podejmuje wszelkie niezbędne środki ostrożności, jeśli w grę wchodzi ocena skuteczności naszych produktów. Nie ignorujemy – i nigdy nie będziemy ignorować – procedur bezpieczeństwa dotyczących postępowania w takich przypadkach.”

„Jeżeli chodzi o oskarżenia, jestem świadoma tych pretensji pod naszym adresem, niemniej póki co światła dziennego nie ujrzał żaden dowód mogący poprzeć ich prawdziwość. Działamy stosując się do wytycznych, aby spełnić najbardziej wymagające z przepisów dotyczących bezpieczeństwa.

„Rok 3304 był rekordowym dla Prax Incorporated. Najnowsza wersja naszego własnego firmware’u służącego do rozpoznawania zagrożeń wniosło nas na wyżyny na giełdzie. Obecnie pracujemy nad nowym systemem który wierzę, że zostanie uznanym za rewolucyjny.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.