„RPGOFF” – nowe urządzenie przemytników

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź rynku, a dokładniej mówiąc czarnego rynku na działania nowo powstałej jednostki specjalnej HSP. Na nielegalnych aukcjach w sieci pojawiło się ogłoszenie pewnego domorosłego konstruktora. Chwali się on, że stworzył urządzenie skutecznie blokujące możliwość przeprowadzania poprawnego skanu jednostki przy użyciu skanerów MS i KWS. Zamiast prawdziwych odczytów „RPGOFF”  przekazuje z góry zaimplementowane dane.
Smaczku całej sytuacji dodaje fakt, że do stworzenia tego anty-skanera użyto podobno zarówno technologii Thargoidów jak i Guardianów.
Poprosiliśmy członka HSP o komentarz.

Cmdr CaptainJoint powiedziała: „To oczywiste, że nie złapiemy wszystkich. Jeśli chodzi o RPGOFF cóż…to, że technologia tego typu powstaje to żadna nowość, my możemy tylko odwalać naszą robotę i liczyć na to, że nie wszyscy będą mogli sobie pozwolić na nabycie takiego ustrojstwa. Jeśli jakaś szumowina prześlizgnie się przez nasze kontrole…to wtedy będzie już raczej problem PBO.”

2 odpowiedzi „RPGOFF” – nowe urządzenie przemytników

  • Krecik  napisał(a):

    I jak zwykle PBO będzie musiało posprzątać…

  • MAGNUM354  napisał(a):

    Typowe zrzucanie problemów na jurysdykcję innej agencji. Leniwi policjanci będą mogli dalej zając się pączkami.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.