Explorer’s Anchorage w pełni sprawna

Pierwsza stacja skonstruowana wewnątrz w Centrum Galaktyki, uruchomiła wszystkie obiecane usługi.

Explorer’s Anchorage to stacja orbitalna typu Orbis, która została wybudowana w systemie Stumeae FG-Y d7561 w ramach ekspedycji Distant Worlds II. Przez kilka ostatnich tygodni stacja znajdowała się w stanie budowy i oferowała bardzo ograniczone usługi, dzisiaj to się kończy.

Administrator stacji, kanclerz Magnolia Gill ogłosiła otwarcie stacji:

„Przez cztery tygodnie na własne oczy oglądaliśmy jak nasz nowy dom kształtował się, korzystając z materiałów dostarczonych przez wielu ciężko pracujących pilotów. Teraz obraca się w centrum galaktyki – jako symbol ludzkiej pomysłowości.”

„Explorer’s Anchorage jest nie tylko bezpiecznym kącikiem dla przyszłych odkrywców, ale także instalacją badawczą. Chcemy dowiedzieć się więcej o supermasywnej czarnej dziurze wewnątrz Sagittariusa A* i wielu innych zjawiskach astronomicznych w Centrum Galaktyki.”

Flota eksploracyjna Distant Worlds II wznawia teraz swoją podróż do kolejnych punktów kontrolnych wyprawy, która ma zakończyć się w Beagle Point.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.