Fortuna Ambrose utracona przez hazard

Odkryto, że majątek wart 300 miliardów należący do fundacji Ambrose zniknęło wskutek udziału Lady Talithy Ambrose w szulerskich zawodach.
Potwierdzenie padło, kiedy baronessa Oksana Ambrose udostępniła raport Wallglass Investigations Agency:

„Wiele źródeł potwierdza, że Lady Talitha była członkiem „Talii Jokera” przez kilka lat. Na ostatnim spotkaniu grupy, postawiła całą fundację podczas, tu cytat „Epickiego wysoko-stawianego pokera w martwym punkcie” i przegrała. Lady Talitha była widocznie zdruzgotana i wkrótce potem uciekła z miejsca gry.”

„Część uczestników uważa, że partia była ustawiona przez innych graczy, którzy chcieli wykorzystać ogólnie znaną słabość Talithy do hazardu”

„Organizatorzy „Talii Jokera” pozostają anonimowi i nieuchwytni, więc odzyskanie rodzinnego majątku jest mało prawdopodobne.”

Rzecznik Fundacji rodziny Ambrose oświadczył później, że baronoessa oficjalnie wydziedziczyła Lady Talithę, obiecując, że nigdy nie odezwie się do córki.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.