Kultyści kontynuują okupację stacji

Stacja Archambault Terminal w systemie Chun Tstar wciąż jest zagrożona detonacją broni nuklearnej przez kultystów Children of Tothos, którzy tydzień temu przejęli pełną kontrolę nad stacją.

Starszy Agent Rochelle Karim poinformowała media o stanie obecnej sytuacji:

„Pomimo największych starań naszych negocjatorów, okupanci wciąż kontrolują stację z zamiarem detonacji Narzędzia Lucyfera na pokładzie. Ta licząca sobie 300 megaton mocy broń, jest w stanie zamienić w proch całą stację wraz z jej populacją.”

„Przywódca kultu, Barnabas Cole wielokrotnie transmitował wiadomości korzystając z terminalu komunikacyjnego stacji, w których to twierdził, że 'przygotowuje się by przynieść światło Tothosa nam wszystkim’. W żadnych utworach mitycznych bądź historycznych nie znaleźliśmy chociażby małej wzmianki o bycie zwanym 'Tothos’, co sugeruje, że Cole sam wymyślił sobie swoje wyznanie.”

„Pomimo wszelkich ostrzeżeń, kilka statków cywilnych zawitało w systemie Chun Tstar w przeciągu ostatniego tygodnia, zwabionych kazaniami Cole’a i chęcią dołączenia do kultu.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.