Obława na Children of Tothos wciąż trwa

FIA kontynuuje swoją obławę na członków tajemniczego kultu Children of Tothos, który kilka tygodni temu ukradł broń nuklearną z nielegalnej placówki badawczej.

Ethan Takahashi, korespondent kryminalny The Federal Times napisał:

„FIA wypleniła kolejnych kultystów w systemie Zlota. Wszyscy gorąco wielbią swojego charyzmatycznego przywódcę Barnabasa Cole’a, lecz żaden z nich nie zna jego aktualnej lokalizacji lub planów, a przynajmniej tak twierdzili.”

„Children of Tothos wierzą, że zostali wybrani przez demoniczny byt który żyje 'w przestrzeniach między gwiazdami’. Cole twierdzi, że tylko on z pomocą kilku wskazanych zwolenników może wezwać Tothos’a poprzez olbrzymią ceremonialną ofiarę.”

„Psycholodzy kryminalni obawiają się, że wybujałe ego Cole’a  jest w stanie usprawiedliwić każde obłąkane działania jakie podejmie, wliczając w to także użycie broni nuklearnej. Niedawno skradzione „Narzędzie Lucyfera” jest nie tylko przenośne, ale także niewykrywalne dla jakichkolwiek systemów bezpieczeństwa, dlatego praktycznie każda lokacja może zostać wybrana do przeprowadzenia apokaliptycznej ceremonii.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.