Odnaleziono żywego człowieka w placówce Kultu Odległego Boga

FIA znalazła nietkniętą kapsułę kriogeniczną w podziemiach placówki używanej niegdyś przez Kult Odległego Boga. Jest to dokładnie ta sama placówka w której wyznawcy kultu zamierzali wejść w stan kriostazy i oczekiwać nadejścia swojego boga.

Niezależny reporter Alexei Keel rozgłosił tę informacje na łamach Vox Galactica:

„Zespół badawczy skanował opuszczoną bazę na Etain 4c z użyciem niestandardowych sensorów militarnych. Operacja ta była najprawdopodobniej częścią akcji poszukiwawczej zaginionego agenta FIA, którego zadaniem była infiltracja Kultu.”

„Słabe źródło energii wykryte wewnątrz zawalonej komory doprowadziło agentów do samotnej kapsuły kriogenicznej, przykrytej tonami gruzu. Chwilę po wydobyciu kapsuła została przetransportowana do placówki medycznej, gdzie podjęte zostaną próby przywrócenia śpiącego do życia.”

„Nie było możliwe zidentyfikowanie kto znajdował się w kapsule. Lecz zdaje się, że jest to jeden z wyznawców, który nagrał audio logi znalezione wewnątrz placówki zaraz przed wejściem w kriostazę gdzie miał oczekiwać swojego bóstwa.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.