Śmierć Salazara powoduje walkę o władzę wewnątrz firmy

Rackham Capital Investments powołała nowego CFO po śmierci byłego dyrektora finansowego firmy.

Analityk biznesowy Marlon Royce poinformował nas o sytuacji:

„Aarin Salazar był CFO w Rackham Capital Investments od momentu powstania firmy. Nagły atak serca zakończył się śmiercią Salazara, dlatego zarząd ustanowił Taję Gavaris nowym dyrektorem finansowym firmy za pomocą głosowania. Niewiele wiadomo o Gavaris poza tym, że niedawno zaczęła się błyskawicznie piąć po drabince korporacyjnej.”

„CEO firmy, Zachary Rackham nie był obecny na głosowaniu, gdyż wziął urlop aby poradzić sobie z żalem po utracie przyjaciela. Biznesmen oraz multi-miliarder znany także pod pseudonimem 'Calico Zack’ założył firmę kończąc swoją lukratywna karierę niezależnego handlarza, choć po przestrzeni chodzą plotki jakoby w rzeczywistości był on piratem.”

„Wtajemniczeni spekulują, że ustanowienie Gavaris nową CFO może być jedynie częścią planu wyrugowania Rackham’a z jego wysokiej pozycji.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.