Była członkini Kultu Odległego Boga przywrócona do życia

Po kilku dniach pracy w końcu udało się przywrócić do życia dziewczynę znalezioną wewnątrz kapsuły kriogenicznej, wydobytej z gruzów opuszczonej placówki Kultu Odległego Boga.

Wewnątrz kapsuły znajdowała się 17-letnia Kiona O’Connor. Po przejściu kilku badań medycznych i przesłuchania u FIA, spotkała się z redakcją Vox Galactica by opowiedzieć o swoim pobycie wewnątrz kultu:

„Przez naprawdę długi czas byłam bezdomna, do momentu gdy mnisi zaprosili mnie do kultu. Nigdy nie zrozumiałam czegokolwiek o Odległym Bogu, naprawdę…po prostu chciałam zejść z ulicy i znaleźć sobie jakiś dom. Znajdowało się tam wielu ludzi takich jak ja, bezdomnych.”

„Jakimś sposobem skończyłam w tej placówce, gdzie wprowadzili nas wszystkich w stan kriostazy. Nie mam pojęcia co się potem stało. Po prostu cieszę się, że przeżyłam. Mam nadzieję, że inni też żyją…i, że dostali to o co się modlili.”

FIA skontaktowała się z ojcem Kiony, Johnem O’Connor i zapewniła jej bezpieczny powrót do rodzinnego domu.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.