Kolejna ofiara konfliktu w Rackham

Kierownik personelu Rackham Capital Investments zginął w wypadku samochodowym, stając się drugą ważną personą w firmie, która zginęła w ostatnich tygodniach.


Dziennikarka Bryanna Blanco skomentowała to wydarzenie w Federal Times:

„Starszy dyrektor wykonawczy Derrin O’Shea zginął w wypadku, gdy jego osobista limuzyna w wyniku usterki się rozbiła. Ten incydent nie został uznany za podejrzany. Pozycja O’Shea szybko została obsadzona stronnikiem niedawno wybranej CFO Tajy Gavaris, która zresztą stanowisko zdobyła w podobnych okolicznościach.”

„Wraz z utratą dwóch bliskich współpracowników, CEO Zachary Rackham musi czuć się zagrożony. Obecna walka w korporacji przypomina walkę dwóch pirackich kapitanów o ogólną dominację.”

„Władze po raz kolejny odmówiły wszczęcia śledztwa przeciw Gavaris i Rackhamowi, tłumacząc się brakiem dowodów. Ilu ludzi musi jeszcze umrzeć, by ten konflikt został potraktowany poważnie?” 

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.