Księżniczka i Imperator

Wieść o spotkaniu Księżniczki Aisling z samozwańczym Imperatorem Hadrianem Augustusem Duval wywołała niemałe kontrowersje w Imperium.

Dziennikarz polityczny Cassia Carvalho opisała sytuację:

„Księżniczka Aisling zapewne sama dobrze wie, że samo kontaktowanie się z Hadrianem było ryzykownym politycznie ruchem. Senator Zemina Torval nie marnowała czasu nazywając księżniczkę 'ideologiczna zdrajczynią’ za kontaktowanie się z izolacjonistami.”

„Odstawiając na bok więzy rodzinne, tradycjonalistyczne poglądy Hadriana kłócą się z progresywną wizją Aisling. Choć faktem pozostaje, że Imperator wciąż jest młody i niedoświadczony, a jego poglądy zostały mu wpojone przez ekstremistę i byłego przywódcę Nova Imperium, Imperatora Mordanticusa.”

„Być może, Aisling ma nadzieję, że poprzez naukę ten dawno-zaginiony członek rodziny Duval, może jeszcze odegrać jakąś rolę na galaktycznej scenie politycznej.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.