Piracka przeszłość Tajy Gavaris odkryta

Taja Gavaris, nowa dyrektor finansowa Rackham Capital Investmets, została oskarżona o posiadanie kryminalnej przeszłości, jako przywódczyni bandy piratów.

Dziennikarz Byanna Blanco wydała następującą deklarację w Federal Times:

„Podczas pisania reportażu o multi-miliarderze Zacharym Rackhamie, przekonałam się, że on, jak i wielu innych pracowników Rackham Capital Investmets byli w przeszłości piratami, którzy wyprali skradzione pieniądze i przeszli na legalny biznes.”

„Nowe dochodzenie udowodniło, że Taja Gavaris była kiedyś w kryminalnym półświatku rywalką Rackhama. Wierzę, że Gavaris wykorzystała swoją wiedzę na temat przeszłości Rackhama i wyszantażowała swoją drogę w jego organizacji, a teraz walczy o przejęcie kontroli poprzez eliminację wiernych mu ludzi.”

„Federal Times opublikowało wiele podobnych rewelacji o „Calico Zacku” w ciągu ostatnich lat i wciąż żadna z kryminalnych spraw nie została zakończona. Może tym razem władze przeprowadzą należyte śledztwo, zanim wendetta Gavaris rozszerzy się i potencjalnie zagrozi cywilom.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.