Śledztwo w Rackham wycofane

FIA zaprzeczyła, że prowadzi śledztwo w sprawie niedawnych wydarzeń w Rackham Capital Investments.

Rzecznik FIA wydał następujące oświadczenie:

„W przeciwieństwie do niedawnych artykułów Bryanny Blanco, nie kontaktowaliśmy się z nią w poszukiwaniu dokumentacji i nie prowadzimy żadnego dochodzenia w sprawie niedawnych rewelacji Federal Times w związku z wydarzeniami w firmie Rackhama.”

„Nie ma żadnych dowodów na działalność przestępczą w Rackham Capital Investments. Nasza agencja otrzymała wiele charytatywnych darowizn od tej firmy w przeszłości i pan Rackham we własnej osobie był przez długi czas członkiem rady kontroli cywilnej nad FIA. Gdyby doniesienia o jego pirackiej przeszłości i wszelkie wątpliwości  były prawdą to nigdy nie nawiązalibyśmy współpracy z Panem Rackhamem.”

Bryanna Blanco opublikowała odpowiedź na łamach  Federal Times:

„Jeśli to prawda to kim byli agenci FIA, którzy odwiedzili nasze biura? Rozmawiałam z nimi i widziałam ich akredytację. Kto przejął nasze dane o kryminalnej przeszłości Zacharego Rackhama i wielu innych?!”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.