Czy można powiązać kradzież statku z wizjami Halsey?

Istnieje wiele spekulacji na temat gwiezdnego technika Gana Romero, któremu wewnętrzne fantazje nakazały ukraść statek z hangaru.

W sieci Rewired niezależny dziennikarz Flint „Firemaker” Lafosse zaproponował tę oto analizę:

„Wpisy dziennika fantazji Romero były bardzo podobne do wizji Jasminy Halsey po incydencie z Starship One trzy lata temu. Czy ta skromna mały trybik w cywilizacyjnej machinie był w kontakcie z tymi samymi „opiekunami naszej galaktyki”, o których mówiła Halsey? ”

„Jasne, to może być zbieg okoliczności. Może nawet wspólne zaburzenie psychiczne. Ale nie można przecież wykluczyć, że Halsey i Romero skontaktowali się telepatycznie z tą samą bezcielesną inteligencją. ”

„Obydwoje przecież chcieli porozmawiać z prezydentem Federacji. Ale gwiezdny technik? Co jest takiego specjalnego w Romero? Jeśli mówi prawdę, to kto wie, ilu zwykłych ludzi słyszało te wezwania z „bezcielesnych głosów” przez te wszystkie lata? ”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.