Prezydent Kincaid zaprzecza korupcji

Prezydent Gibson Kincaid odrzucił zarzuty nielegalnego finansowania kampanii i odmawia współpracy przy oficjalnym dochodzeniu.

Przekazał swoje oświadczenie do The Alliance Tribune:

„Roszczenia są niczym innym jak tylko bezpardonową próbą zniszczenia mojej reputacji. Radny Elijah Beck sfabrykował tę sytuację. Wszystko to w imię zemsty za przegraną w wyborach prezydenckim w zeszłym roku. ”

„Jeśli Zgromadzenie chce wziąć udział w tym przedstawieniu, to może dokonać rewizji dochodzenia w sprawie zabójstwa Fazii Silvy, trzeciej kandydatki na prezydenta. Ciekawym jest, że to właśnie kampania Becka zyskała najwięcej wsparcia po zamordowaniu Silvy. ”

Bank Zaonce również odrzucił prośby o udzielenie informacji. Rzecznik podkreślił, że wszystkie fundusze kampanii, którymi się zajmuje, spełniają surowe wytyczne finansowe. Dodali, że dowody Becka uznano za niewystarczające do czasu dostarczenia weryfikacji źródła.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.