Segnen Exchange ogłasza budowę outpostu

Segnen Exchange ujawniła plany budowy outpostu w systemie EN-H d11-96.

CEO Cedrik Stone wydał następujące oświadczenie:

„Jako, że Zende Partners łaskawie zapewnili nam transport do przestrzeni Guardianów, to sprawia, że dla mojej firmy wspieranie pilotów w tamtym obszarze nabiera sensu. Segnen Exchange może zaoferować szeroki wachlarz usług dla podróżujących po tamtych terenach.”

„W Segnen Exchange rozwijają się czołowe innowacje i bogactwo w artefakty, wkrótce  ich przepływ przez Synuefe EN-H d11-96 będzie oferować wspaniałe możliwości w temacie połączenia technologii ludzi i Guardianów.”

Ogłoszenie, które nadeszło w bardzo krótkim czasie po tym, jak Zende Partners ulokowało The Prospect w tym samym systemie, spotkało się z mieszanymi opiniami analityków biznesowych. Część z nich uważa, że taki ruch może wywołać konflikt pomiędzy obiema korporacjami, podczas gdy inni sądzą, że obie firmy zyskają na wspólnych badaniach.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.