Tajemnicza kradzież statku pozostaje nie wyjaśniona

Dochodzenie w sprawie technika Gana Romero, który ukradł zadokowany statek z hangaru w Fort Dixon w systemie Vega, zostało oficjalnie zawieszone.

Szef ochrony Misaki Sanders oświadczył:

„Poza pozostałościami dziennika Romero, nie mamy żadnych wskazówek i wyczerpaliśmy wszystkie możliwości dochodzenia. Próby odnalezienia skradzionego statku spełzły na niczym. Dopóki nie pojawi się więcej dowodów, musimy niechętnie porzucić nasze wysiłki. ”

Komandor Bjorn Lennox, właściciel skradzionego statku, skomentował:

„Oczywiście nie jestem zadowolony z utraty mojego Diamondback Explorera i muszę walczyć o zwrot ubezpieczenia stacji, aby pokryć moje straty. Mimo to, część mnie zastanawia się, czy mój statek został skradziony z jakiegoś powodu… Został przystosowany do eksploracji z dużym skokiem i wygląda na to, że ten facet zmierzał gdzieś bardzo daleko. ”

„Powiedzieli, że Romero ma urojenia, prawda? Może został zaproszony do miejsca oraz w spoób którego większość ludzi nie może zrozumieć. Chyba nigdy się tego nie dowiemy.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.