Zende Partners prosi o towary Guardianów

Zende Partners wzywa do zwiększenia ilości dostaw Guardianowych towarów w systemie Synuefe EN-H d11-96, do nowo powstałego ośrodka badań nad fuzją technologii rasy Guardian z ludzką.

CEO Freya Taine wydała następujące oświadczenie:

„Moja firma ulokowała placówkę naukową w przestrzeni Guardianów nazwaną The Prospect, która także służy jako punkt końcowy dla naszego transportowego megashipa z systemu Zende. Kolejnym krokiem będzie uzyskanie licencji, która pozwoli technology brokerowi na działalność w naszej placówce.”

 „W ramach przygotowań do całego projektu, zapraszamy galaktyczną społeczność do zbierania Guardianowych towarów z pobliskich ruin i sprowadzenia ich do naszej placówki. To nam pozwoli na zapewnienie zapasów istniejącej już technologii Ludzko-Guardiańskiej, ułatwi to również dalsze badania nad tą wymarłą cywilizacją.”

 Dostawy powinny być kierowane do placówki The Prospect w systemie Synuefe EN-H d11-96.

Inicjatywa rozpocznie się 16 maja 3305 roku i potrwa tydzień. Jeśli założony cel zostanie osiągnięty wcześniej, to Zende Partners zakończą całą akcję w trybie natychmiastowym.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.