Aisling Duval krytykuje działania Autonomy

Fundacja walcząca z niewolnictwem Unchain potępiła działania radykalnej grupy Autonomy, która przypomnijmy, uwolniła 4000 niewolników na Eotienses A 3. 

Patronka fundacji Aisling Duval w przeprowadzonym z nią wywiadzie powiedziała:

„W pełni doceniam chęć uwolnienia niewolników Garretta Kline’a, która wzieła się z jego szczerej empatii do tych ludzi, ale muszę potępić jego metody. Lekkomyślne działania Autonomy pozostawiła tysiące ludzi na lodzie, bez zatrudnienia i jakiejkolwiek ochrony.”

„Unchain owszem, przeprowadza podobne akcje, by przywrócić nielegalnym niewolnikom należną im wolność, ale sprawa ma się inaczej do niewolników licencjonowanych, którzy potrzebują więcej uwagi. Proces wyzwalania musi zostać przeprowadzony legalnie, przez zarejestrowaną organizację i trzeba zapewnić wyzwoleńcowi odpowiednie warunki. Nie można tak po prostu uwalniać dużych ilości ludzi jakby to były zwierzęta z zoo, które wypuszcza się na wolność.”

„Marzę o tym, by pewnego dnia imperium zniosło ten system i położyło kres wszelkiej formie niewolnictwa. Jednakże zanim ten dzień nadejdzie, wszelkie działania, mające na celu uwolnienie niewolników, muszą się odbywać zgodnie z prawem.”

Sytuacja w Port Isabelle cały czas jest napięta, tysiące wyzwolonych ludzi wciąż jest skupionych wokół prowizorycznych chat i zajętych budynków publicznych. Błagają oni o jedzenie i pieniądze.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.