Apel Sił Ekspedycyjnych Evangeline’s Elite (EEEF)

EEEF ujawnili plany odnośnie budowy Megashipu w systemie Shana Bei.

Archangel Evangeline, dowódca frakcji, komentuje:

„Konstrucja Megashipu EFS Archangel przysłuży się nie tylko Federacji, ale i całej galaktycznej społeczności. EFS Archangel będzie stanowić przyczółek operacji wojskowych i umożliwi nam walkę z wrogiem w obronie zagrożonych systemów. Wspólnymi siłami uczynimy EFS Archangel bezpiecznym miejscem do handlu i wymiany informacji. Ku chwale Ludzkości!”

By zapewnić ukończenie projektu, Organizacja prosi Pilotów o dostarczanie nadprzewodników, komponentów komputerowych oraz membran izolacyjnych. Wszyscy, którzy przyczynią się do postępu Projektu zostaną wynagrodzeni po jego zakończeniu przez Force w Chu City w systemie Shana Bei.

Kampania rozpocznie się trzynastego Czerwca i potrwa do dziewiętnastego Czerwca 3305. Jeśli import materiałów budowlanych osiągnie punkt krytyczny – kampania zakończy się w trybie natychmiastowym.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.