Colonia staje się systemem High Tech

Organizacje Kolonialna Filia Federacji Pilotów, Universal Cartographics i Colonia Council wydały wspólne oświadczenie, w którym zawiadamiają o zakończeniu konstrukcji nowej instalacji badawczej w systemie Colonia (-95 / -91 / 19).

Pomieści ona laboratoria i instytuty naukowe, które będą zajmować się badaniami okolicznych systemów oraz mgławicy Colonia. Posłuży również jako baza wypadowa dla megashipów eksplorujących zachodnią rubież Drogi Mlecznej. 

W wyniku tej operacji stacja orbitalna Jacques Station oficjalnie przebranżowiła się na bazę typu High Tech. Co za tym idzie, status ekonomiczny całego systemu Colonia zmienił się na taki sam. Dzięki temu w ofercie warsztatu outfittingu pojawi się teraz szerszy wachlarz modułów, a lokalna stocznia będzie w stanie wyprodukować więcej typów statków, takich jak np. Fer de Lance, Mamba czy Beluga.
Społeczność regionu Colonii i osiedleni tam piloci Federacji Pilotów przyjęli te wieści z entuzjazmem, a wykresy na lokalnej giełdzie skoczyły mocno w górę. Sam Jacques wyraził wdzięczność dla zarządu Colonia Council za nieustające wysiłki mające na celu rozwój lokalnej gospodarki i zapowiedział masowe zniżki na napoje wyskokowe w swoim barze. 
–River Phoenix

Jedna odpowiedź na Colonia staje się systemem High Tech

  • DYoda  napisał(a):

    Nareszcie !

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.