Nielegalne działania Prezydenta Kincaida

Alliance Tribune ujawnił, że admirał Frederick Yamamoto popełnił wiele przestępstw na polecenie prezydenta Sojuszu Gibsona Kincaida.

W szczegółowym raporcie dziennikarka Vanya Driscoll powiedziała:

„W ramach zawarcia ugody, aby uniknąć dożywotniego więzienia, Yamamoto dostarczył Alliance Interpol danych dotyczących działań przeprowadzonych na bezpośrednie polecenia Prezydenta Kincaida”.

„Wraz z zabójstwem kandydata na prezydenta Fazię Silvę, Yamamoto zorganizował inne morderstwa, okaleczenia oraz zastraszenie wielu osób, wszystko to aby ułatwić dojście Kincaida do władzy”.

„Admirał koordynował swoje wysiłki z szeregiem wpływowych postaci wojskowych, politycznych oraz w korporacyjnych. Sprzymierzyły się one z Kincaidem w zamian za pewne korzyści. Pośród nich znajdował się starszy dyrektor Banku Zaonce, który nielegalnie przekierował fundusze na bankroll kampanii reelekcyjnej Kincaida. ”

„Ostatecznym celem Kincaida było przeniesienie władzy wykonawczej z Alioth do Zaonce, co miało być podwaliną do objęcia pełnej władzy w Sojuszu. Ale z tak szczegółowym i pogrążającym zeznaniem Yamamoto wydaje się niemożliwe, by jego prezydentura przetrwała.”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.